BHP-targi-bydgoszcz-2016

W dniach 2-3 kwietnia 2016 roku w nowoczesnym Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym przy ulicy Gdańskiej 187 w Bydgoszczy odbędą się pierwsze i jedyne w Polsce Targi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Budownictwie BHP-BUD 2016. Nowatorska forma targów łącząca praktykę i wiedzę budowlaną z technologią zabezpieczeń i standardami bezpiecznej pracy daje możliwość wymiany doświadczeń, zaprezentowania nowości oraz nawiązania kontaktów bezpośrednio z zainteresowanymi klientami branży budowlanej.
Budownictwo jest branżą, charakteryzującą się wysokim ryzykiem zawodowym, dlatego bardzo istotne jest rozpoznanie, ocena i analiza zagrożeń na każdym etapie prowadzenia prac budowlanych oraz określenie sposobów ich redukcji już na etapie projektowania. Celem targów jest utworzenie platformy wymiany informacji i komunikacji, a przez to poprawa warunków środowiska pracy oraz wzrost poziomu bezpieczeństwa pracowników sektora budowlanego.
Targi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Budownictwie BHP-BUD odbędą się równolegle z XXXIII Targami Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD oraz VI targami Energii Odnawialnej TEO. Targom towarzyszyć będą liczne prezentacje, sympozja i szkolenia prowadzone przez fachowców z zakresu BHP i budownictwa.
Targi to profesjonalne, specjalistyczne wydarzenie budujące trwałe relacje pomiędzy wystawcą i zwiedzającym. Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w Targach BHP-BUD w Bydgoszczy.