nowoczesne-bhp-wypadki

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym masterclass FORUM NOWOCZESNE BHP, które odbędzie się w dniach 5-6, 7 kwietnia br. Już od wielu lat nasze spotkania masterclass cieszą się Państwa uznaniem. Wielokrotnie spotykamy na nich te same osoby – bardzo często uczestnik spotkania zostaje prelegentem, aby w kolejnej zostać słuchaczem. Dla nas źródło satysfakcji i świadectwo, iż zarówno programy spotkania jak i ich unikatowa formuła są w najwyższym stopniu odpowiadają Państwa potrzebom.
Program jak zwykle powstał po uwzględnieniu Państwa potrzeb, które poznaliśmy odbywając wiele rozmów prowadzących bezpośrednio do przygotowania zakresu tematycznego tego spotkania. Uwzględniając Państwa głosy, w programie przewidzieliśmy nie tylko tematy ogólne związane z najlepszymi praktykami, ale także bardzo szczegółowe analizy dotyczące współpracy z innymi działami (UR, Produkcja), zastosowaniem systemu LOTO, współpracy z podwykonawcami.

Zapraszamy na kolejne spotkanie dotyczące zarządzania obszarem BHP.
Zaproszeni przez nas eksperci zaprezentują rozwiązania stosowane w swoich zakładach, podzielą się problemami i pochwalą sukcesami. Spotkaniu towarzyszy dzień specjalny, podczas którego poruszymy bardzo trudny aspekt pracy bhp-owca: POSTĘPOWANIE POWYPADKOWE. Do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem zaprosiliśmy przedstawicieli zakładów, w których wypadkowość z racji specyfiki jest dużym problemem. Dlatego procedury, które stosują na co dzień są wypracowane przez lata, a wiedza ekspertów jest ogromna. Zaprezentowane rozwiązania bez trudu można zaimplementować do zakładów z innych gałęzi przemysłu.

Pliki do pobrania:
Forum-Nowoczesne-BHP-agenda.pdf (191 pobrań)

Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek związane z nim pytania, jestem do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu (22) 696 74 82 lub pod adresem poczty elektronicznej: jzimolag@movida.com.pl.
Zapraszamy!