SAWO 2016

Raz na dwa lata na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywa się najważniejsze wydarzenie dedykowane branży bezpieczeństwa pracy. Podczas kolejnej odsłony Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, organizowanych w dniach 26 – 28 kwietnia 2016 r., swoją ofertę zaprezentują wiodące polskie przedsiębiorstwa oraz uznani w Europie producenci i dystrybutorzy światowych marek. Patronat medialny nad Targami pełni miesięcznik Przyjaciel przy Pracy.
Targi SAWO stanowią bardzo dobre miejsce do prezentacji najnowszych rozwiązań i produktów. Na cztery miesiące przed kolejną edycją zainteresowanie ofertą ze strony wystawców jest bardzo duże. Do połowy grudnia swój udział potwierdziło 141 wystawców z 20 krajów, a wśród nich stali partnerzy oraz wielu nowych uczestników. SAWO jest ważną platformą biznesowych spotkań i efektywnej wymiany informacji. Obok prestiżowych konkursów – Grand Prix SAWO i Złotego Medalu MTP – targom towarzyszą pokazy, konferencje i ciekawe prezentacje. Nowością przyszłorocznej edycji będzie wystawa Aleja Ergonomii, promująca produkty i rozwiązania ergonomiczne dotyczące procesów pracy i stanowisk pracy. Co ważne mogą wziąć w niej udział zarówno wystawcy targów, jak i firmy nie biorące udziału w SAWO.
Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO obędą się równolegle z Międzynarodowymi Targami Zabezpieczeń SECUREX oraz Międzynarodowymi Targami Instalacyjnymi INSTALACJE. Więcej informacji na stronie www.SAWO.mtp.pl

Katarzyna Jardanowska
Zespół Promocji Sprzedaży
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.