Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę…
Znamy laureatów 30. Edycji StandOUT. SAWO 2016. Na 26 wyróżniających się kreacji wystawienniczych, które znalazły się w finale, głosowało 648 osób. Oglądając dobrze zaprojektowane stoiska mogliśmy nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat marek i ich produktów. Ilość głosujących świadczy o tym, że wzbudziły one również wiele emocji wśród kilku tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace w czasie trwania StandOUT. Oczywiście nie byłoby tego sukcesu bez Państwa – Wystawców wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje Konkursu. Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali!
StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej – organizowany jest przez Portal Exspace od roku 2012. Misją portalu jest służenie pomocą przedsiębiorstwom i projektantom w świadomym wykorzystywaniu imprez targowych do kreowania i wzmacniania wizerunku oraz promocja dobrego designu wystawienniczego. Partnerem Medialnym Wydarzenia był Branżowy Miesięcznik BHP ‚Przyjaciel przy Pracy’.
Zwycięzcy głosowania StandOUT. SAWO 2016
I. Miejsce – stoisko firmy ROCK
II. Miejsce – stoisko firmy Kegel-Błażusiak
projekt: Kegel-Błażusiak
realizacja: Kegel-Błażusiak
III. Miejsce – stoisko firmy Cerva
Dodatkowo Jury StandOUT. pod przewodnictwem arch. Urszula Kałużnej – redaktor naczelnej Exspace – przyznało Wyróżnienia Honorowe następującym firmom:
– stoisko firmy Lemigo
projekt: BRAK STUDIO Cezary Brak
realizacja: Allinevent Wysogotowo
– stoisko firmy Fristads Kansas Poland
projekt: Fristads Kansas Poland
realizacja: Fristads Kansas Poland
– stoisko firmy Ogniochron
– stoisko firmy ORK Wear
– stoisko firmy Uvex
– stoisko firmy ARTRA
Laureatom i finalistom gratulujemy wybitnych realizacji! Z niecierpliwością czekamy już na rok 2018 i kolejne spotkania.
Dyplomy zostaną przesłane do Państwa pocztą i mailem w postaci .pdf. Uprzejmie prosimy o przesłanie adresu do korespondencji. Oraz uzupełniających informacji nt. projektanta Państwa stoiska i firmy realizującej zabudowę. Kontakt: info@exspace.pl
——————
Zapoczątkowany w 2012 roku StandOUT. zyskał szybko popularność jako wiodące źródło informacji dla wystawców i projektantów przestrzeni wystawienniczych. Zwiedzając z Exspace targi i oglądając dobrze zaprojektowane stoiska możecie nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać informacje na temat wystawców i ich produktów. Unikatowe stoiska – które najlepiej prezentują aktualne trendy i wyjątkowe wizualne rozwiązania – wyszukuje nasz wewnętrzny zespół ekspertów w dziedzinie wystawiennictwa. Konkursem StandOUT. promujemy też najważniejsze imprezy wystawiennicze zarówno w Polsce jak i w Europie