Targi BeHaPe w Katowicach od lat cieszą się dużym zainteresowaniem branży. Od lat odwiedzają nas wystawcy nie tylko z kraju, ale także zza granicy. Tegoroczna edycja Targów BeHaPe odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia br. w Katowicach i cieszy się wyjątkowo bogatym zainteresowanie wystawców.

Targi dedykowane są specjalistom i ekspertom branży BHP, a także producentom, hurtownikom i dystrybutorom odzieży ochronnej oraz kadrze szkoleniowej, studentom oraz uczniom szkół o profilu bezpieczeństwa pracy. Imprezie od lat towarzyszy szereg imprez towarzyszących, a do ich organizacji zapraszani są znakomici specjaliści i przedstawiciele branży BHP i ppoż. Dwuletni cykl wystawienniczy, pozwala wystawcom prezentować obfitą ofertę najnowszych technik i technologii, zarówno z zakresu środków ochrony indywidualnej, jak i zbiorowej pracowników.

Na tegorocznych targach odwiedzający znajdą m.in. sprzęt ochronny dla branży przemysłowej, duzy wybór sprzętu monitorującego środowisko pracy, ofertę aparatury kontrolno-pomiarowej, oznakowanie i instrukcje BHP i ppoż., sprzęt i urządzenia pożarnicze, zabezpieczenia przeciwpożarowe, systemy alarmowe i do wczesnego wykrywania gazu i dymu, sprzęt i urządzenia ratownictwa, środki transportu, łączności i sygnalizacji, zabezpieczenia urządzeń poddozorowych, odzież ochronna, sprzęt zabezpieczający przed upadkami, sprzęt do dźwigania i podnoszenia, sprzęt ochronny różnego typu, zautomatyzowane systemy składowania towarów, maszyn i urządzeń usprawniających procesy produkcyjne, narzędzia, obuwie ochronne i przemysłowe, ocieplacze oraz środki przeznaczone do ochrony indywidualnej.

Nie zabranie także wystawców oferujących usługi doradcze i szkolenia, państwowych instytucji dbających o bezpieczeństwo środowiska pracy oraz wydawnictw branżowych.

Dwie konferencje branżowe spełnią wymagania zarówno specjalistów, jak i tych, którzy w branży BHP stawiają pierwsze kroki. Pierwszą, „Monitoring zagrożeń fizycznych w środowisku pracy” przygotowuje Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, która stale współpracuje z organizatorem targów. Druga konferencja to specjalnie dla targów zaaranżowane wydarzenie pt. „Bezpieczna praca z chemikaliami”. Jego organizatorem jest redakcja magazynu „Promotor BHP”.

Ponadto w ramach atrakcji targowych odbędą się pokazy i kursy przygotowane przez Polską Grupę Ratownictwa Medycznego.

Nowa lokalizacja

Po raz pierwszy Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej odbędą się w najnowocześniejszym obiekcie wystawienniczym w Polsce: Międzynarodowym Centrum Kongresowym w samym centrum Katowic, Plac Sławika i Antalla 1 (wejście obok katowickiego Spodka od ul. Olimpijskiej).

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą: www.behape.fairexpo.pl

Dołącz do najlepszych wystawców z branży!