Od 15 maja można zgłaszać swój udział w zawodach organizowanych dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej podczas Targów Kielce IFRE-EXPO. Na najlepszych strażaków czekają atrakcyjne nagrody

Zawody mające na celu popularyzowanie sportu w jednostkach OSP oraz sprawdzenie sprawności strażaków, odbędą się w ostatnim dniu Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO 10 czerwca. Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego, należy zapoznać się z regulaminem zawodów. Na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe:

I miejsce: dwa komplety umundurowania strażaka, w tym: dwa ubrania specjalne, dwa komplety ubrań koszarowych, dwie kominiarki, dwie pary rękawic specjalnych oraz dwie pary butów specjalnych.

II miejsce: dwa detektory PS 200, wersja czterogazowa i dwugazowa

III miejsce: dwie latarki ratownicze ADALIT L-3000 z ładowarką 230V

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO, które odbędą się w Targach Kielce od 8 do 10 czerwca zgromadziły już 160 wystawców, ekspozycja przekroczyła 5000 metrów kwadratowych. Wystawie będą towarzyszyły Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO.

Szczegóły na stronie www.ifre.pl

zawody_tor