Kim dla Ciebie jest pracownik 50+? Czy przekroczenie magicznego progu 50. roku życia to przełom w życiu – zarówno zawodowym, jak i prywatnym? A może to początek zmian i nowe możliwości?

Jesienią odbędzie się jedyne w Polsce forum o tematyce zarządzania zdrowiem, podczas którego poznasz różne aspekty życia i pracy pracownika 50+, w tym praktyczne narzędzia zarządzania zespołem wielopokoleniowym oraz dobre praktyki.

W tym roku spotykamy się 18 października w Poznaniu oraz 8 listopada w Katowicach.

Jak mówi jeden z pomysłodawców i koordynatorów Forum Zdrowego Biznesu, Anna Witkowska, zaproszenie kierowane jest zarówno do działów HR, które na co dzień mają styczność z rekrutacją i zatrudnianiem pracowników 50+, jak również do przełożonych każdego szczebla, którzy w swoim zespole mają lub będą mieć pracowników w tym przedziale wiekowym. Zaproszenie kierujemy także do wszystkich, którzy z różnych powodów (również prywatnych) chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat zmian jakie zachodzą w ciele ludzkim, po przekroczeniu 50. roku życia.

Prelegenci Forum Zdrowego Biznesu to wysokiej klasy specjaliści, doświadczeni trenerzy i wieloletni praktycy. Wśród nich m.in. psychologowie, ratownicy medyczni, fizjoterapeuci oraz specjaliści ds. zarządzania zdrowiem.

Konferencja organizowana jest w ramach partnerstwa kampanii EU-OSHA „Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje, program oraz zgłoszenia na www.forumzdrowegobiznesu.pl