zagłosuj SawoTradycyjnie już po największych targach w Polsce i Europie portal Exspace.pl organizuje StandOUT. – plebiscyt na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

  1. edycja StandOUT. SAWO 2018 prezentuje stoiska wybranych wystawców Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, największego wydarzenia wystawienniczego branży BHP w Europie Środkowo-Wschodniej, którego 24 edycja odbyła się w dniach 24-26 kwietnia w Poznaniu.

Nominowani

Do StandOUT. SAWO 2018 architekci współpracujący z portalem Exspace.pl nominowali 32 firmY, które mają szansę na zdobycie prestiżowych wyróżnień. Laureaci StandOUT. to faworyci publiczności głosującej za pośrednictwem Internetu oraz zwycięzcy nominowani przez Kapitułę Plebiscytu.

Na portalu Exspace.pl zmieszczone są prezentacje stoisk i oferty produktowej nominowanych wystawców targów SAWO 2018. W wyznaczonym czasie (8-22 maja 2018 roku) odbywa się głosowanie. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5] gdzie [5] to najwyższa ocena. Laureatów poznamy dnia 23 maja br.

Zapraszamy do głosowania na ulubionych nominowanych!
Link:  http://exspace.pl/contests/show/165

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie. Fakt, że plebiscyt, realizowany przez portal Exspace.pl od roku 2012, odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W dotychczasowych pięćdziesięciu trzech edycjach StandOUT. oddano ponad 130 000 głosów.